“Дотик до прекрасного: зустріч у бібліотеці!”

    31 травня в приміщенні читальної зали бібліотеки  відбулось урочисте відкриття виставки творчих робіт талановитих медиків Херсона та співробітників бібліотеки: «Дотик до прекрасного: зустріч у бібліотеці», яка приурочена до 71-річниці з дня заснування Херсонської обласної наукової медичної бібліотеки та Дня медичного працівника.
      Кожна така виставка – це відкриття, відкриття світу краси і творчості. Вона ще раз демонструє, що наші лікарі – люди надзвичайно обдаровані. Вони не тільки вміють професійно виконувати свій обов’язок, а як ми побачили ще й займатися творчістю у вільний від роботи час.
      Знаково, що люди, які кожного дня стискаються з болем, стражданнями, все одно залишаються такими відкритими, теплими для оточуючих, мають чисту, світлу поетичну душу, яка втілюється в їх творчих роботах.   І це дає їм змогу зберегти свої людські якості та не піддатися емоційному вигоранню.
   Виставлені унікальні авторські роботи дарували радість і принесли величезне задоволення відвідувачам виставки.
В експозиції були представлені акварелі Бабіча Максима Івановича – лікаря-хірурга обласного протитуберкульозного диспансеру,  які досить презентабельно оформлені. Це його дебют! На суд глядачів представлено вісім робіт. Дивлячись на його картини, відчуваєш як навколишній світ сповнений добром, світлом, любов’ю.
    До виставки приєднались співробітники з обласного онкологічного диспансеру  м. Херсона.  Роботами з флористики нас вразила лікар-лаборант-цитолог Руденко Галина Павлівна. Ми й досі здивовані тим, як з простих підручних матеріалів можливо створити таку красу!
    Біолог–цитолог Хлистун Ольга Феліксівна люб’язно поділилася своїми вишитими картинами.
    Приємне враження залишили прикраси, виконані в техніці сутажного шиття, Бірючевської Ніни Євгеніївни, заст. головного лікаря з  поліклінічної роботи обласної клінічної лікарні.

     Співробітники нашої бібліотеки теж не відставали від своїх колег-медиків. Хочемо відмітити, що все почалося в бібліотеці з легкої руки Алли Вікторівни Лисенко, яка перша почала проявляти свої таланти у вишивці  і дала поштовх для розкриття творчого потенціалу для своїх колег. Вишивання стало улюбленим заняттям для наших дівчат і можна сказати, що в якомусь сенсі перетворило їх на майстринь.  На виставці представлені роботи директора Діжур Тетяни Альбертівни, Ріхтер Ганни Валеріївни, Шум Тетяни Володимирівни, Лисенко Алли Вікторівни.

      Сподіваємось, що всі наші гості зацікавилися виставленими роботами.
      Ми мріємо, щоб наше починання продовжувалося!

13339726_240892009615218_69473677 13346730_240891882948 IMG_3262 IMG_3237 IMG_3238 IMG_3247 IMG_3252 IMG_3265 IMG_3271 IMG_3223 IMG_3244IMG_3274

0 коментарів ““Дотик до прекрасного: зустріч у бібліотеці!””