Херсонському базовому медичному коледжу – 140 років !

У жовтні 1872 року при Херсонській земській лікарні розпочала свою діяльність перша в губернії спеціалізована медична установа — земська фельдшерська школа, що розміщувалася у вільних приміщеннях богоугодних закладів. У 1905 р. в Херсоні відкрито воєнно-фельдшерську школу, що проіснувала до 1922 року.  В 1954 році фельдшерсько-акушерська школа перейменована в Херсонське медичне училище. Рішенням ХІХ сесії Херсонської обласної ради від 26 липня 2001 р. Херсонське базове медичне училище реорганізоване в Херсонський базовий медичний коледж.

За роки свого існування Херсонським базовим медичним коледжем підготовлено понад 60 тис. медичних працівників. Понад 80% медичних працівників середньої ланки Херсонщини – це його випускники.

Сьогодні Херсонський базовий медичний коледж — це багатопрофільний навчальний заклад, у якому навчаються понад 1200 юнаків та дівчат. Колектив викладачів використовує найкращі методи і форми навчання, втілюючи світовий і власний досвід, з урахуванням місцевих умов, матеріальної бази учбового закладу і лікувально-профілактичних установ, забезпечує високий рівень підготовки молодших фахівців.

Щиро вітаємо колектив медичного коледжу з 140-річчям. Бажаємо бадьорості, завзяття, здоров’я, успіхів і злетів у навчанні і житті! Нехай у ваших серцях живе любов і почуття причетності до найбільшої справи на землі – народження і збереження людського життя. Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

0 коментарів “Херсонському базовому медичному коледжу – 140 років !”